CHARAKTERISTIKA XSR 900 ABARTH

XSR900 ABARTH je novým motocyklem v třídě Sport Heritage na základě loňské novinky - modelu XSR900, který staví na legendárních strojích a je pochopitelně vybaven nejmodernějšími technologiemi zajišťujícími úžasný zážitek z jízdy. S vysokým točivým momentem a hbitým podvozkem je vhodný pro ty, kdo ocení tradici a přesto chtějí výbornou ovladatelnost a výkon, se kterou si vychutnají jízdu..

Výborný řadový tříválec o objemu 847 ccm vychází z již zavedené  „filozofie křížového klikového hřídele“, která mu umožňuje dosáhnout jedinečného zrychlení díky lineárnímu točivému momentu. Model XSR900 Abarth se vyznačuje klasickým retro stylem, ale díky štíhlému a lehkému rámu je mimořádně agilní a dobře ovladatelný s průběhem upraveným pro tento styl. 
Exkluzivní café racer v limitované edici vznikl ve spolupráci se společností Abarth, jež patří k nejslavnějším italským automobilovým značkám.
Pro 95 zájemců existuje možnost registrace limitované edice (viz informace v sekci  Aktuality) .Všechny motocykly jsou opatřeny jedinečnými čísly a logy Abarth a jsou vybaveny celou řadou exkluzivních lehkých součástí doplněných úchvatným barevným provedením.
Model XSR900 Abarth je poháněn řadovým tříválcem Yamaha o objemu 850 ccm s vysokým točivým momentem, který nabízí vzrušující zrychlení a mimořádné výkony. Je vybaven kontrolou trakce
a asistenční anti-hoppingovou kluznou spojkou.
Mezi speciální výbavu patří sportovní sedlo se semišovým potahem a snímatelným krytem a také lehká karbonová kapotáž doplněná kompletním výfukem od firmy Akrapovič se dvěma titanovými nasazovacími tlumiči. K dosažení ještě štíhlejší a kompaktnější zadní části elegantního café raceru budou finální sériové modely vybaveny novým, sportovnějším a lehčím držákem registrační značky, než který byl použit na předvýrobním výstavním modelu XSR900 Abarth. Další výbavou jsou závodní řídítka typu „vlaštovka" pro sportovní jízdní polohu, sportovní jednomístné sedlo se semišovým potahem a červeným prošíváním, lehký karbonový kryt sedla a přední blatník, kompletní výfuk Akrapovič se dvěma titanovými nasazovacími tlumiči, sportovní držák registrační značky, všechny motocykly XSR900 Abarth jsou dodávány s jedinečným hliníkovým štítkem s výrobním číslem.
Loga Abarth na nádrži, předním karbonovém blatníku a krytu sedla

Barvy:

šedá
 

CENA:  339990 Kč, novinka         
             

TECHNICKÉ PARAMETRY

Motor

Typ motoru

3 válec, kapalinou chlazený, 4taktní, DOHC, 4ventilový

Zdvihový objem

847 cm³

Vrtání x zdvih

78,0mm x 59,1mm

Kompresní poměr

11,5 : 1

Maximální výkon

84,6 kW (115PS) @ 10 000 rpm

Maximální točivý moment

87,5 Nm (8,9 kg-m) @ 8 500 rpm

Systém mazání

zásoba oleje v klikové skříni

Typ spojky

mokrá, vícelamelová

Karburátor

Vstřikování paliva

Systém zapalování

TCI

Systém startování

Elektrický

Převodovka

stálý záběr, 6rychlostní

Koncový převod

Řetěz

Podvozek

Rám

diamant

Systém předního odpružení

Teleskopické vidlice

Přední zdvih

137 mm

Úhel sklonu

25º

Stopa

103 mm

Systém zadního odpružení

kyvná vidlice, (kloubové odpružení)

Zadní zdvih

130 mm

Přední brzda

Hydraulická s dvojitým kotoučem, Ø 298 mm

Zadní brzda

Hydraulická jednokotoučová, Ø 245 mm

Přední pneumatika

120/70ZR 17M/C (58W) (Tubeless)

Zadní pneumatika

180/55ZR 17M/C (73W) (Tubeless)

Rozměry

Celková délka

2 075 mm

Celková šířka

815 mm

Celková výška

1 140 mm

Výška sedla

830 mm

Rozvor kol

1 440 mm

Minimální světlá výška

135 mm

Mokrá hmotnost včetně náplní

195 kg

Kapacita palivové nádrže

14 L

Kapacita olejové nádrže

3,7 L


GALERIE: